بزرگترین مرکز نمونه تولید نهالهای کمیاب در ایران
آذربایجان.میاندوآب. خیابان 17 شهریور
شنبه-جمعه: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر

ما را بهتر بشناسید

نهالستان نوین نهال (مهندس آرش شافع) بزرگترین تولید کننده بذر و نهال در غرب کشور ست که با همکاری کادر مجرب و کاربلد با بیش از سی سال در زمینه نهال کاری – خرید نهال – فروش نهال و احداث باغات مدرن اقتصادی میوه فعالیت دارد.
نهالستان نوین نهال سالیانه ۴ هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی و غیر پیوندی زیر کشت دارد که سالیانه در حدود ۵۰۰۰۰۰ اصله نهال شناسنامه دار و مجوزدار تولید نموده و به بازارهای داخل و خارج از کشور صادر می کنند.
نهالستان نوین نهال مهندس آرش شافع همپا با فعالیت ۳۰ ساله خود در زمینه کاشت نهال بعنوان تولید کننده اختصاصی نهالهای کمیاب در ایران شناخته شده است
نهالستان نوین نهال جدیدترین ارقام نهال را تولید و در اختیار باغداران عزیز قرار می دهد. ارقام تولیدی نهالستان نوین نهال اعم از نهالهای گزدوی آریایی (سال اول بار دهی بذری و مقاوم در برابر سرما )و گردو چندلر ، فرانکوت ، هارتلی.روند.پدرو.فرنور ،و ژنوتیپ های و نیز دیگر انواع نهالهای میوه برتر جهانی می باشد.
کلیه نهال های این نهالستان نوین نهال با لیبل اختصاصی نوین نهال و نیز لیبل و قرارداد ثبتی در دفتر خانه در اختیارخریداران گرامی قرار داده می شود.تا خریداران با حصول اعتماد اقدام به خرید خود فرمایند.
خدمات مشاوره ای رایگان در احداث و نگهداری باغات و مشارکت در طرح های بزرگ و کوچک باغات مدرن در داخل و خارج از کشور از فعالیت های جانبی این شرکت می باشد.
برای اولین بار در کشور کلیه نهال های این موسسه با کارت ضمانت نوین نهال که دارای ۲ سال گارانتی می باشد عرضه میگردد. برای کسب اطلاعات و مشاوره بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
دریافت مشاوره

۱۳۹۷
موفقیت
تقریبا بعد از سه دهه تلاش و کار مداوم  می توانیم با قدرت اعلام نماییم  که بزرگترین تولید کننده نهال در کشور هستیم

۱۳۸۸
رشد سریع
در سال های گذشته ما خیلی سریع رشد کردیم، بنابراین سال ۱۳۸۸ شروع به تولید نهال های دیگر  و نیز گونه های کمیاب نهال کردیم.

۱۳۷۷
شروع کار
ما در سال ۱۳۷۶ اولین بذر سیب  را در دل زمین کاشتیم و در سال ۱۳۷۹ نهالهای سبز خود را در بازار دیدیم

متخصصین ما

نوین نهال استخدام میکند

ما در جهت توسعه صنعت کشت و کاشت برای تامین نیروی انسانی و همچنین در جهت توسعه کسب و کار خود تعدادی نماینده استخدام می نماییم

 

کار پیشنهادی نوین نهال:
 تمام وقت،کارگر ساده
 متخصص صنعت کشت
 نمایندگی فروش شهرستان

تماس با ما

placeholder_360x240

آرش پایکار

واحد پشتیبانی آرش پایکار بعنوان توسعه دهنده و پشتیبان مجموعه سایت های نهالستان نوین نهال میکوشد تا با معرفی گونه های کمیاب نهال دسترسی بیشتر باغداران به این مجموعه را فراهم سازد
placeholder_360x240

آرش شافع همپا

مدیر نهالستان مهندس آرش شافع همپا موسس و بنیانگذار نهالستان نوین نهال می باشد که موفق شده با تولید گونه های کمیاب نهال در ایران، رونقی خاص به صنعت باغداری کشور نماید
هکتار نهالستان
مشتری ما
نهال تولید شده
باغ احداث شده

همکاران نوین نهال

تعدادی از برندها ،موسسات و نهادهایی که با نوین نهال همکاری دارند
ما خدمات خود را ضمانت میکنیم

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6